Kahve keyfini uzatmanın yolu var

Siz de termosunuzu yanından ayırmayanlardan mısınız?

Muhtemelen sabah ilk iş mis gibi kahvenizi demleyip çantanıza atıyor ve yola koyuluyorsunuz. Kimi zaman koşturmaktan bir şekilde kahvenizi uzun süre içmeye vakit bulamıyorsunuz. Saatler geçip kahve ihtiyacınız bastırdığında çantanızda unuttuğunuz termosunuzu çıkarıp bir bakıyorsunuz ki, hüsran! Sabah tüm evinizi kokutan iştahla demlediğiniz kahveniz buz gibi olmuş. Ya durumu kabullenip isteksizce soğuk kahvenizi içiyor, ya da ne yazık ki ziyan ediyor ve döküyorsunuz.

Ember’le tanışın: Dünyanın en gelişmiş kahve kupası!

Peki Ember neyi farklı yapıyor? Siz yine mutlulukla sabah kahvenizi veya çayınızı yapıp içine dolduruyorsunuz. Tercih ettiğiniz sıcaklık ayarını yapıyorsunuz ve Ember, sizin için bu sıcaklık derecesini saatlerce koruyor!

Ember’in içinde özel, faz değişimli bir soğutma sistemi, mikro-işlemci kontrollü ısıtma sistemi ve bir sensor ağı var; ve bunlar hep birlikte eşsiz bir kahve deneyimini sunmak için çalışıyor.

Ember ile kaynar durumdaki kahvenizi ya da çayınızı istediğiniz sıcaklığa çabucak soğutup, istediğiniz derecede uzun saatler ya da bitene kadar stabil kalmasını sağlayabilirsiniz.
Bir çok özelliği bir arada barındıran Ember, kullanıcıya özünde istenilen sıcaklıkta uzun süreli içecek keyfi vermesi ile ön plana çıkan bir ürün.

Ürünün BPA içermediğini de belirtmeden geçmemek gerek. Yani çocuğunuza bile güvenle sıcak içecek verebilirsiniz.

Bazı havalı teknolojik detaylarından da söz edelim. Örneğin üzerindeki Ember logosunun olduğu yere dokunursanız kupanın tüm yüzeyini ekran haline getirmiş oluyorsunuz. Böylece sıcaklığı kontrol etmenizde oldukça kolaylaşıyor.

Gün içinde 2 saat boyunca yolda veya şarjlı altlığıyla birlikte tüm gün boyunca istediğiniz sıcaklıkta tutabiliyor. Sıcaklığı ayarlamak ise çok kolay. İsterseniz kupanızın en alt kısmındaki döndürülebilir taban yardımıyla, kupa üzerindeki ekrandan dereceyi görerek ayarlayın, isterseniz aplikasyonunu indirerek cep telefonunuz veya akıllı saatiniz aracılığıyla ayarlayın.

Ember’la hem kahve keyfiniz uzuyor hem de gurmeler için bile ulaşılması güç ve arzulanır bir tadıma kavuşuyorsunuz.