Eşyaların kaybolması tarihe karışıyor

Mütemadiyen eşyalarınızı kaybetmekten bıktınız mı?

Anahtarlarım nerede?

Telefonum daha biraz önce buradaydı!

Eşyaları kaybetmek her ne kadar basit bir problem gibi görünse de etkili bir çözümü sonuna kadar hak ediyor. Lapa obje bulucu da işte böyle ortaya çıkmış. İkinci sürüm Lapa 2’nin de özellikleri ise saymakla bitmiyor.

Mobil uygulaması olan Lapa 2, eşyalarınızla bağlı kalmanızı Bluetooth teknolojisi ile yönetiyor. Mesela anahtarlık olarak kullanılabilir ya da çantalara takılabilir. Böylece eşyalarınız daha güvende olacak!

Her objeyle uyumlu tasarım

Eşyalarınıza kolayca iliştirilebildiğinden Lapa’nın hem teknolojisi hem de tasarımı oldukça öne çıkıyor.  Göz alıcı bir görüntü ve his ile maksimum performansı harmanlayan bir tasarıma sahip.

Lapa 2’yi anahtarlığınıza takabilir, cüzdanınızın içine koyabilir, çantanıza asabilirsiniz. Bu da Lapa’nın yaşam stilinize ve eşyalarınıza ne kadar uyumlu olduğunu gösteriyor. Ayrıca, Lapa 2 su geçirmez ve aşınmalara karşı dayanıklıdır.  Böyle bir teknolojinin oldukça küçük ve zarif bir tasarımla birleşmesi harika değil mi?

Aksesuarlar

Kaybetmekten korktuklarımız sadece eşyalarımız değil. İşte bu yüzden Lapa Bilezik tasarlandı. Bu aksesuar özellikle çocuklar düşünülerek yapıldı. Çocuğunuz sizden uzaklaştığında Lapa sizi uyaracak.

Kaybolmuş bir eşyanızı ararken Lapa çağrınıza ışık ve ses aracılığıyla cevap verir. Evinizde, sokakta, koltuğunuzun altında ya da çantanızın içinde onu ıskalamanız olası değil. Zifiri karanlıkta bile LED ışıkları sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Lapa uygulaması

Mobil uygulamalar hayatımızı bir çok açıdan kolaylaştırıyor. Lapa uygulaması da işte bu yüzden var. Müthiş arayüzü sayesinde, kullanışı oldukça kolay. Eşyalarınızı bulma deneyiminizin bu kadar zevkli olabileceğini hiç düşünür müydünüz?

Lapa’nın faydaları

  • Kaybolmuş eşyalarınızı her nerede olursa olsun bulur.
  • Sessiz modda olsa bile bir tıkla kaybolmuş telefonunuzu bulur.
  • Kaybettiğiniz bir eşyanızı, en son nerede bırakmıştım diye düşünmeye son! Bir eşyanızın en son konumu haritada gösterir.
  • Lapa komünitesi ve arkadaşlarınız eşyalarınızı bulmanıza yardımcı olur. Kaybolmuş eşyanız için Lapa uygulaması ile Facebook’ta direkt paylaşım yapabilirsiniz.