Teknolojik bereler ile bu kış çok sıcak geçecek

Mobil aksesuarları dünyasına İtalyan modasını katan firma SBS, gündelik hayatın farklı ihtiyaçlarına da çözümler getirmek için masaya oturmuş ve teknolojik bereler geliştirmiş. SBS, geçirdiğimiz soğuk ve karlı günlerin keyfini rahatlıkla çıkarabileceğiniz yenilikçi ürünleri “Kulaklıklı Bere” ve “Kablosuz Kulaklıklı Bere” ile karşımızda.

Geliştirdikleri yün kulaklıklı bereler, entegre mikrofonlu kulaklığı ile soğuk havalarda alternatif bir kullanım şekli sunuyor. 3,5 mm’lik girişi birçok akıllı telefon modeli ile uyumlu olan ürünün üzerinde gelen telefon çağrılarını yanıtlamayı ve sonlandırmayı sağlayan buton da yer alıyor. Böylelikle, en soğuk havalarda konuşma yaparken veya müzik dinlerken bile sıcacık kalabiliyorsunuz.

Kablosuz kulaklıklı berelerinde ise, entegre Bluetooth kulaklıkları ve mikrofonu sayesinde spor yaparken müzik dinleyebiliyor veya telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz.

Ağırlığı sadece 63 gram olan ürünün, 10 metreye kadar menzili bulunuyor. Ayrıca, 100 saate kadar bekleme ve 5 saate kadar kullanım sunan pil ömrüne sahip.

Türkiye’de Aksoy Bilişim güvencesi ile satışa sunulan bu teknolojik bereler, beyaz, siyah ve gri renk seçenekleriyle size sıcak bir kış geçirtmeyi garanti ediyor. Ürünün şu anda piyasada satış fiyatı 129.90 TL olarak belirlenmiş.

Ne dersiniz, sizce de harika bir yılbaşı hediyesi olmaz mıydı?