Uyku, hayatınızın en önemli döngülerinden birisidir. Eğer verimli bir gün geçirmek isterseniz iyi bir uyku uyumanız gerekmektedir. Gününüzü iyi geçirmek istiyorsanız, gecenizi iyileştirin.

Respio yatağınıza kemer ile sabitleniyor, yatağınız da adeta bir uyku ünitesine dönüyor ve size uyku mentorlüğü yapıyor. Respio, akıllı tasarımı ve üst düzey sensörleri sayesinde uykunuzun kalitesini ölçüyor. Nefes alış-verişinizi dinleyebilir, herhangi bir düzensizliği ölçebilir.

Respio giyilebilir bir uyku izleyicisi olmadığı aşikardır. 1mm inceliğinde ki sensör bant sayesinde uykuda size rahatsızlık vermemektedir. Sadece uykunuzu ölçmekle kalmıyor, odanın nemini ölçüp yakaladığı verileri akıllı uygulamada gösteriyor.

Windows Firewall

 

Respio tam anlamıyla bir sağlık aracıdır, eğer uykunuzda horladığınızı fark ederse direkt ses kaydı almaya başlıyor. Böylelikle horlamanızın sebebi uyku apnesi mi yoksa solunum yolu tıkanıklığından mı kaynaklı olduğunu anlayabiliyor.

 

 

Paylaş
Önceki İçerikDemir-İyon piller hayatımıza giriyor
Sonraki İçerikBu kan testi size 5 ya da 10 yıl daha yaşayıp yaşayamayacağınızı söylüyor
İstanbul Üniversitesi Makine bölümü öğrencisi olup, İnovasyon, bilim ve teknoloji konularına merak salmıştır. Önceden teknoloji sitesi kurmak ve yönetmek girişimlerinde bulunmuş ve başarılı olmuştur. Uzun yıllar kendi bloglarında yazılar yazmış ve yeni maceralar İçin Diyalogin ekibini seçmiştir. Burada aile kavramını kavramış ve kavramaya devam etmektedir