Yazılanları mikrodalgada silebileceğiniz defter

Bir defter düşünün, üzerine yazılanlar mikrodalgada silinebilsin!

Rocketbook sayesinde kalem ve kağıt ile yazmanın zevkine varırken akıllı telefonlar aracılığıyla tüm notlarınızı buluta göndermeniz artık mümkün!

NASIL ÇALIŞIYOR:

Rocketbook Sistemi özel bir defter ile mobil bir uygulamadan oluşmaktadır. Notlarınız ve tasarımlarınız için bu defteri, kalem ve kağıt yardımıyla kullanın. Daha sonra, uygulamayı kullanarak bulut sistemi ile çalışmalarınızı Dropbox ya da Evernote gibi online servislerinize aktarın. Her sayfa işlendikten sonra sayfaların altındaki ikonlarla sizin belirdiğiniz yerlere gönderilir.

Rocketbook Wave, tekrar kullanılabilir çok özel bir defter. Notlarınız bulutta güvenle saklandığından, Pilot FriXion kalemlerini kullanarak yazdıklarınızı mikrodalga fırınınızda Rocketbook defterinizi bir süre ısıtarak rahatlıkla silebilirsiniz. Böylece güne taze bir Rocketbook ile başlayabilirsiniz!

Yeniden kullanılabilir Rocketbook Wave’in iki farklı boyut seçeneği var.

Rocketbook Wave defter, bulutta kolay düzenleme sağlayan benzersiz sayfalara sahiptir. Tüm sayfalar gerçek yaratıcılığa olanak sağlayan bir nokta ızgara deseni özelliği taşımaktadır. Bu da notlar, taslaklar ve tasarımlar için mükemmel bir özellik anlamına geliyor.

Her sayfanın altındaki 7 ikon, Rocketbook’un hızlı ve kolay bulut organizasyonunun arkasındaki sihirli “butonlar” gibi. Her bir ikonu; Dropbox, Evernote, Google Docs, OneNote ya da mail adresinizdeki tercih ettiğiniz bir klasörle eşleyebilirsiniz. Bu ikonu işaretlediğinizde Rocketbook otomatik olarak notuzu doğru yere kaydedecektir.

Bu eşsiz defter;toplantı odaları, sınıflar, sanat atölyeleri ve daha fazlası için harika bir araç. Sıradan bir kağıt boyutunda ve normal bir kalemle uyumlu olarak kullanılabilir.

Hatta, Pilot FriXion kalemleri ile kullandığınızda, mikrodalga fırında ısıtarak defteri silmek mümkün. Böylelikle yenilenmiş defterinizi defalarca kullanmanın zevkine varabilirsiniz. Her Rocketbook Wave defteri bir adet siyah FriXion kalemle birlikte satılıyor. Ekstra renk istenildiğinde ise kampanya kapsamında amazon.com’dan ya da Staples gibi kırtasiye mağazalarından temin edilebilir.

Rocketbook Wave’in silinebilir olması tüm sayfalarını kullanan meşgul ve yaratıcı insanlar için idealdir. Kullanıcılar; her bir sayfayı çok az bir uğraşla buluta gönderebilir, mikrodalga fırınla temizledikten sonra tekrar tekrar kullanmaya başlayabilir.

ROCKETBOOK UYGULAMASI:

Patenti beklenen bir görsel yakalama teknolojisi ile Rocketbook uygulaması el yazınızı ve çizimlerinizi dijital ortama doğru ve hızlı şekilde çevirir ve depolar.

Uygulama, Apple İOS ve Android marketlerinde mevcut.

Rocketbook aldığınızda ücretsiz olarak temin edebileceğiniz uygulama ile normal sayfaları da tarayabilirsiniz. Tabii bu durumda, performansı çok iyi olmayabilir.  Ayrıca, çalışmalarınızı PDF formatında ücretsiz olarak indirme imkanı da sunuluyor.

KİMLER ROCKETBOOK KULLANIR?

SSS

 1) ROCKETBOOK WAVE defter kaç defa tekrar kullanılabilir?

Normal bir kalem bir kağıtta nasıl iz bırakıyorsa FriXion’da bir kaç kullanımdan sonra tortu bırakabiliyor. Bu yüzden yeni bir defter almadan önce 10-20 kez kullanabilirsiniz.

2) Rocketbook hangi dosya türlerini sunuyor?

Rocketbook, çalışmalarınızı yüksek kaliteli JPG olarak buluta kaydediyor. E-postanıza ise PDF olarak gönderiliyor.

3) Rocketbook benim el yazımı algılayıp onu metin dosyasına aktarabilir mi?

Eğer notlarınıza Evernote’a gönderirseniz el yazısı tanıma için sıraya alınacaktır. Otomatik olarak el yazısının metin dosyasına dönüştürülmesi için Rocket Inovasyonlar grubunun çalışmaları sürmektedir.