Müzik yapmak ister misiniz ?

Bu soruya cevabınız evet ise sizi “Orba” ile tanıştıralım. Benim yeteneğim yok diye üzülmeyin aletimizi çalmanız için yeteneğe gerek yok. Minimal bir tasarıma sahip olan cihazımızın dokunuş hissi aynı kuş tüyü gibidir. Eşsiz müzik keyfine sihirli parmaklarınız ile doyacaksınız.

Orba

Orba nasıl çalınır ?

Daha önce hiç çalgı aleti çalmadıysanız endişelenmenize gerek yok, tek ihtiyacınız parmaklarınız. Orba, bütün müzik çeşitlerini tek bir çatı altında topluyor ilk olarak müziğiniz seçmeniz lazım. Drum modu ile altyapınızı eklemeniz gerekiyor. İkinci olarak bass modu ile müziğimizi biraz hareketlendireceğiz. Üçüncü olarak ise Chord modunda akorumuzu seçmemiz gerekiyor. Bunun gibi değişik modlar ile müziğimizin temel yapılarını oluşturacağız.

Teknik özellikleri

Bluetooth ile aletimizi ses sistemlerine bağlayabilir daha kaliteli ve zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. Jack girişi sayesinde toplum içinde kulaklığınızı takarak çevrede ki insanları rahatsız etmeden müziğiniz yapabilirsiniz.

Orba 2Orba 3

Eşsiz müzik zevkine doyabileceğiniz bu minimal yapıdaki aletimiz ile size iyi eğlenceler 🙂

Orba, geliştirilmeye devam ediyor. Takıma destek çıkarak oyuncağın daha hızlı satışa çıkması ve ekibin hayallerini gerçekleştirmesine destek olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Paylaş
Önceki İçerikAkıllı yüzük ile hayatınız değişsin
Sonraki İçerikTürk bilim insanından önemli buluş: Sea-thru
İstanbul Üniversitesi Makine bölümü öğrencisi olup, İnovasyon, bilim ve teknoloji konularına merak salmıştır. Önceden teknoloji sitesi kurmak ve yönetmek girişimlerinde bulunmuş ve başarılı olmuştur. Uzun yıllar kendi bloglarında yazılar yazmış ve yeni maceralar İçin Diyalogin ekibini seçmiştir. Burada aile kavramını kavramış ve kavramaya devam etmektedir